Skočit přímo na obsah

© The Johanesville Times 
Erb Johanesville
USA (CA): Wednesday, June 19, 2024, 11:58 PM   ČR/SR: Čtvrtek 20. června 2024, 8:58   (7578. den)
 
Nejnovější
[18.10.2006]

Po necelých 26 měsících se opět změnil početní stav Johanesville - naše Sára spatřila světlo tohoto světa odpoledne v pátek 13.10.2006 [...]

Google
Times
Web

 

Ze života


Vlajka Johanesville (otevře galerii do nového okna)Vlajka Johanesville

Johanesville

[28.9.2003]
 

Vstoupili jste právě do pomyslných bran nejmenšího města na světě, zvaného Johanesville. Jde navíc o město mobilní - je všude tam, kde jsou právě zabydleni jeho zakladatelé. Počátek historie tohoto mladého městečka se datuje dnem 28.10.2003 a místem vzniku se stalo jen o něco starší město Irvine v jižní Kalifornii.

Existuje jen jediný způsob, jak se stát stálým obyvatelem tohoto sídla, a není zrovna snadný: narodit se některému z jeho již platných obyvatel :-). Neklesejte však na mysli - počítáme i s možností zavedení čestných občanství.
Noviny, které v tomto okamžiku čtete, jsou oficiálním zpravodajem Johanesville. Jde o občasník doplňovaný v závislosti na četnosti zaznamenáníhodných událostí a vytíženosti jeho redaktorů.

Orientace zde by měla být jednoduchá pro každého. Na levé straně je sloupec položek menu odkazujících na jednotlivé rubriky. Hlavní informace se zobrazují uprostřed a některé doplňkové pak v malých oddílech vpravo. Základními typy informací jsou články (psaný text doplněný obrázky a případnými souvisejícími odkazy), galerie (tématické kolekce obrázků s popiskami) a fakta (konkrétní stručně zpracovaná hesla). Převážná většina obrázků je součástí některé z galerií, kterou lze jednoduše přímo otevřít v samostatném okně kliknutím na daný obrázek (obrázky mimo galerie se pouze otevřou v plné velikosti).

Krátké aktualitky a upozornění na změny a události v Johanesville i v našich novinách jsou průběžně oznamovány v rubrice novinky. V sekci odkazy se nachází tematicky řazené odkazy na jiná místa na internetu, která nějak souvisí s obsahem zde zveřejňovaných témat. Rubriky video a soutěž se teprve připravují, ale určitě je na co se těšit. A konečně - svoje názory, komentáře, připomínky, nebo třeba jen osobní pozdravy můžete zanechat na místním fóru.

Možná se na stránkách The Johanesville Times občas pobavíte, možná se tu dozvíte něco zajímavého o Spojených Státech, nebo něco, co se vám bude hodit při vašem cestování po světě. Budeme se snažit zaznamenávat své postřehy a zkušenosti bez nějakých velkých nároků na naprostou objektivitu. Přesto však věříme, že vám pomůžeme alespoň vytvořit si obrázek o tom, co obnáší život v této po všech stránkách pestré zemi.
Každopádně ať už sem příště vstoupíte z jakéhokoliv důvodu, vždy budete našimi vítanými hosty.


Obrázek týdne
 (otevře galerii do nového okna)
Dnešní svátek
ČR: Květa
SR: Valéria
USA: Sherman ...
Dnešní počasí
ČR: