Skočit přímo na obsah

© The Johanesville Times 
Erb Johanesville
USA (CA): Saturday, April 13, 2024, 5:48 PM   ČR/SR: Neděle 14. dubna 2024, 2:48   (7511. den)
 
Nejnovější
[18.10.2006]

Po necelých 26 měsících se opět změnil početní stav Johanesville - naše Sára spatřila světlo tohoto světa odpoledne v pátek 13.10.2006 [...]

Google
Times
Web

 

Ze života


Historicky první fotka našeho Matýska přímo na sále (otevře galerii do nového okna)Historicky první fotka našeho Matýska přímo na sále

Johanesville má nového občana!

[19.8.2004]
 

Tak už jsme konečně tři. Čekali jsme dlouho, ale stálo to za to - náš prcek je na světě, evidentně se mu daří a je to nejkrásnější dítě, které jsme kdy viděli - ostatně přesvědčit se můžete i sami v čerstvě zařazené fotogalerii. Brzy se dočtete na našich stránkách více, zatím se musíte spokojit s touto krátkou "tiskovou zprávou", kterou píši v krátkém čase, na nejž jsem si odskočil z nemocnice.

Na porodní Poprvé v mé náruči (otevře galerii do nového okna) oddělení v Orange jsme byli přijati přesně o půlnoci z úterý na středu. Téměř 8 hodin se pak Bára trápila než vyšlo najevo, že náš Matýsek je již příliš velký na přirozený porod. A tak přišel na svět císařským řezem středečního rána 18.8.2004 v 8:26 pacifického času, nádherný, zdravý a silný kluk. A že je to opravdu pořádný chlapík můžete posoudit sami: 4,34 kg těžký, 53 cm vysoký a 37,5 cm kolem hlavy - to už opravdu není žádný drobeček.

Za Poprvé v mámině náruči (otevře galerii do nového okna) několik dnů bychom již měli být doma a tak se můžete těšit na podrobnější informace, nové fotky a snad i nějaké to kratší video.


Obrázek týdne
 (otevře galerii do nového okna)
Dnešní svátek
ČR: Vincenc
SR: Justína
USA: Cheri ...
Dnešní počasí
ČR: