Skočit přímo na obsah

© The Johanesville Times 
Erb Johanesville
USA (CA): Thursday, June 20, 2024, 9:21 PM   ČR/SR: Pátek 21. června 2024, 6:21   (7579. den)
 
Nejnovější
[18.10.2006]

Po necelých 26 měsících se opět změnil početní stav Johanesville - naše Sára spatřila světlo tohoto světa odpoledne v pátek 13.10.2006 [...]

Google
Times
Web

 

Naše domácnost I - Irvine


Seznamujeme se s novým bytem (otevře galerii do nového okna)Ještě jsme ani nevybalili (otevře galerii do nového okna)Už jsme se zabydleli... (otevře galerii do nového okna)... což je vidět i na naší lednici (otevře galerii do nového okna)
Další příslušenství našeho bytu (otevře galerii do nového okna)Báře se nechce z vody ven... (otevře galerii do nového okna)... vyleze jen aby se přesunula do jacuzzi :-) (otevře galerii do nového okna)Střídání stráží v jacuzzi (otevře galerii do nového okna)
Fontána pre Barborku I. (otevře galerii do nového okna)Maharadža v naší koupelně (otevře galerii do nového okna)V zajetí moderní techniky (otevře galerii do nového okna)Městská kulisa Irvine z našeho balkónu (otevře galerii do nového okna)
Všichni tři členové domácnosti pohromadě :-) (otevře galerii do nového okna)Naše autíčko v novém domově (otevře galerii do nového okna)Už se těší na první projižďku (otevře galerii do nového okna)Orientační plánek pro návštěvy (trefíte na záchod? :-) (otevře galerii do nového okna)

Obrázek týdne
 (otevře galerii do nového okna)
Dnešní svátek
ČR: Alois
SR: Alojz
USA: Summer ...
Dnešní počasí
ČR: