Skočit přímo na obsah

© The Johanesville Times 
Erb Johanesville
USA (CA): Sunday, July 14, 2024, 4:39 AM   ČR/SR: Neděle 14. července 2024, 13:39   (7603. den)
 
Nejnovější
[18.10.2006]

Po necelých 26 měsících se opět změnil početní stav Johanesville - naše Sára spatřila světlo tohoto světa odpoledne v pátek 13.10.2006 [...]

Google
Times
Web

 

Los Angeles - Hollywood Boulevard


Vedľajšia ulička (otevře galerii do nového okna)MHD? (otevře galerii do nového okna)Blížime sa k Mann's Chinese Theatre (otevře galerii do nového okna)Mann's Chinese Theatre (otevře galerii do nového okna)
Posádka Enterprise (otevře galerii do nového okna)Betónové odtlačky slávnych končatín... (otevře galerii do nového okna)... pod nohami obyčajných smrteľníkov (otevře galerii do nového okna)1949 - Gregory Peck (otevře galerii do nového okna)
O 52 rokov neskôr - Nicolas Cage (otevře galerii do nového okna)Be free - Eddie Murphy (otevře galerii do nového okna)Aj takto môžete urobiť kariéru v Hollywoode (otevře galerii do nového okna)Myslíte, že si ho priviezli so sebou? (otevře galerii do nového okna)
Jeden zo stoviek hviezd na Chodníku slávy (otevře galerii do nového okna)Premiéra novej ”disneyovky” v El Capitan Theatre (otevře galerii do nového okna)Hollywood & Highland - centrum s obchodmi a zábavou (otevře galerii do nového okna)Výber ”imidžoviek” (otevře galerii do nového okna)
Všetko so značkou Walt Disney (otevře galerii do nového okna)Suveníry pod názvom ”Galéria”... (otevře galerii do nového okna)... a tu to neskrývajú (otevře galerii do nového okna)Tak toto mi Viki skoro kúpil :-) ... (otevře galerii do nového okna)
... ale vybrali by ste si všetci... (otevře galerii do nového okna)... dokonca to nemusí byť ”oskar” (otevře galerii do nového okna)Múzeum Guinessových rekordov (otevře galerii do nového okna)Neónový Hollywood... (otevře galerii do nového okna)
... neustále v pohybe... (otevře galerii do nového okna)... a vo večnom ruchu... (otevře galerii do nového okna)... s reklamami, ktoré lákajú (otevře galerii do nového okna) 

Obrázek týdne
 (otevře galerii do nového okna)
Dnešní svátek
ČR: Karolína
SR: Kamil
USA: Marjorie ...
Dnešní počasí
ČR: