Skočit přímo na obsah

© The Johanesville Times 
Erb Johanesville
USA (CA): Friday, July 12, 2024, 3:31 AM   ČR/SR: Pátek 12. července 2024, 12:31   (7601. den)
 
Nejnovější
[18.10.2006]

Po necelých 26 měsících se opět změnil početní stav Johanesville - naše Sára spatřila světlo tohoto světa odpoledne v pátek 13.10.2006 [...]

Google
Times
Web

 

Ronald W. Caspers Wilderness Park


Kemp, kam si můžete přivézt vlastního koně (otevře galerii do nového okna)Čekání na oběd (otevře galerii do nového okna)Kolega už dostává (otevře galerii do nového okna)Hnědák zve bělouše na projížďku (otevře galerii do nového okna)
A tento flek čeká na vás a vašeho koně (otevře galerii do nového okna)My jsme koně nechali na parkovišti (otevře galerii do nového okna)Přírodní skulptura (otevře galerii do nového okna)Na ranč nás nepustili (otevře galerii do nového okna)
Tenhle kopec jsme ještě vyjeli... (otevře galerii do nového okna)... ale do tohoto už jsme museli pěšky (otevře galerii do nového okna)Horský hřeben za Bell Canyonem... (otevře galerii do nového okna)... a náhorní plošina jako stvořená pro indiánskou vesnici (otevře galerii do nového okna)
Pohled na vrcholky Clevelandského chráněného parku (otevře galerii do nového okna)Pozor kaktusy! Dál jen na vlastní nebezpečí (otevře galerii do nového okna)Hra světel a stínů (otevře galerii do nového okna)Oběť podzimu (otevře galerii do nového okna)
Bělouš nebo hnědák? (otevře galerii do nového okna)Ve světle zapadajícího slunce (otevře galerii do nového okna)Nejvyšší čas se vrátit (otevře galerii do nového okna) 

Obrázek týdne
 (otevře galerii do nového okna)
Dnešní svátek
ČR: Bořek
SR: Nina
USA: Jay ...
Dnešní počasí
ČR: