Skočit přímo na obsah

© The Johanesville Times 
Erb Johanesville
USA (CA): Thursday, February 2, 2023, 3:29 AM   ČR/SR: Čtvrtek 2. února 2023, 12:29   (7075. den)
 
Nejnovější
[18.10.2006]

Po necelých 26 měsících se opět změnil početní stav Johanesville - naše Sára spatřila světlo tohoto světa odpoledne v pátek 13.10.2006 [...]

Google
Times
Web

 

Vánoce 2003


Vánoční výzdobu jsme z velké části řešili svépomocí (otevře galerii do nového okna)Perníková chaloupka (otevře galerii do nového okna)Další součást přírodní výzdoby v procesu sušení (otevře galerii do nového okna)A konečně visí všechno pěkně pohromadě na stromečku (otevře galerii do nového okna)
Bára pilně pracuje na štědrovečerní hostině (otevře galerii do nového okna)Už jsou skoro všechny dobrůtky na stole (otevře galerii do nového okna)I já přiložím svoji ruku k dílu... :-) (otevře galerii do nového okna)Slavnostní tabule po prvním chodu (otevře galerii do nového okna)
Zmoženi chodem posledním čekáme na dárečky (otevře galerii do nového okna)Ježíšek přišel! (otevře galerii do nového okna)Kterým mám začít? (otevře galerii do nového okna)Přehlídka pánského modelu pro nový rok... (otevře galerii do nového okna)
... a atraktivnější dámská část přehlídky (otevře galerii do nového okna)Nový stativ pro zánovní foťáček... (otevře galerii do nového okna)... už za chvilku dobře posloužil (v pravo dole nový člen naší domácnosti) (otevře galerii do nového okna)Hra svátečních světýlek (otevře galerii do nového okna)

Obrázek týdne
 (otevře galerii do nového okna)
Dnešní svátek
ČR: Nela a Hromnice
SR: Erika a Erik
USA: Roscoe ...
Dnešní počasí
ČR: jasná obloha  °C
( °F)
SR: jasná obloha  °C
( °F)
USA: jasná obloha  °C
( °F)
Mapa
Severovýchod Severovýchod Jih Středozápad Střed Střed Jihozápad Západ Havaj Aljaška Mapa USA
Převod jednotek
=
Tabulka US jednotek
Aktuální kursy
 1.00 Kč
1 $ = 1.00 Sk
 1.000 EUR
© 2003-05 Viki & Bára
  hlavní |  úvodník |  fórum |  mapa webu |  l.d. |  3Dtour.cz - Virtual Tours 3Dtour Info Blog  
[HTML 4.01 (vše)] [CSS]
NAVRCHOLU.cz