Skočit přímo na obsah

© The Johanesville Times 
Erb Johanesville
USA (CA): Thursday, May 23, 2024, 2:26 PM   ČR/SR: Čtvrtek 23. května 2024, 23:26   (7551. den)
 
Nejnovější
[18.10.2006]

Po necelých 26 měsících se opět změnil početní stav Johanesville - naše Sára spatřila světlo tohoto světa odpoledne v pátek 13.10.2006 [...]

Google
Times
Web

 

Los Angeles - Getty Museum


Tento vláčik nás dopravil z parkoviska až hore k múzeu (otevře galerii do nového okna)Skoro ako v Tatrách (otevře galerii do nového okna)Chytám lúče januárového slnka (otevře galerii do nového okna)Ešte nič nevidel a už zjedol celú desiatu :-) (otevře galerii do nového okna)
Jedno krídlo komplexu (otevře galerii do nového okna)Keď sa niekomu nechce pozerať na obrazy, tak sa môže pokochať výhľadom na LA z krásnych záhrad (otevře galerii do nového okna)A smelo na umenie... (otevře galerii do nového okna)... alebo na kafe? (otevře galerii do nového okna)
Van Goghove Kosatce (otevře galerii do nového okna)Broskyňový sad v kvete (VvG) (otevře galerii do nového okna)Degas a jeho obdivovatelia (otevře galerii do nového okna)Jean-François Millet: Muž s motykou (otevře galerii do nového okna)
Schodisko medzi storočiami (otevře galerii do nového okna)Staroveké prízemie (otevře galerii do nového okna)Kedysi to používali denne a dnes sa toho nesmiete dotknúť (otevře galerii do nového okna)Portrét J.P. Gettyho - zakladateľa muzea - a fotka jeho vily na skale nad oceánom (otevře galerii do nového okna)
Aj vonku je na čo pozerať (otevře galerii do nového okna)”Exit to hell” (otevře galerii do nového okna)Vincentov poštár Roulin z Arles (otevře galerii do nového okna)Nočné LA z Gettyho terás (otevře galerii do nového okna)
Posledný vlak... (otevře galerii do nového okna)   

Obrázek týdne
 (otevře galerii do nového okna)
Dnešní svátek
ČR: Vladimír
SR: Želmíra
USA: Clifford ...
Dnešní počasí
ČR: