Skočit přímo na obsah

© The Johanesville Times 
Erb Johanesville
USA (CA): Monday, May 29, 2023, 12:08 PM   ČR/SR: Pondělí 29. května 2023, 21:08   (7191. den)
 
Nejnovější
[18.10.2006]

Po necelých 26 měsících se opět změnil početní stav Johanesville - naše Sára spatřila světlo tohoto světa odpoledne v pátek 13.10.2006 [...]

Google
Times
Web

 

Matýskov prvý mesiac


Torta na privítanie (otevře galerii do nového okna)Keďže nemohol ochutnať, tak stratil záujem a zaspal (otevře galerii do nového okna)Na prvé kúpanie sa veľmi netešil (otevře galerii do nového okna)Ale ocko ho vždy dokáže správne namotivovať (otevře galerii do nového okna)
Polovičná hygiena je tiež hygiena alebo dnes ideme ”na rusáka” (otevře galerii do nového okna)Vyplakaný, ale čistý (otevře galerii do nového okna)Konečne vidno aj úsmev (otevře galerii do nového okna)Náš malinký chlapček zaspí všade... (otevře galerii do nového okna)
... aj na Viktorovej ruke (otevře galerii do nového okna)Papanie je jeho najobľúbenejšia činnosť... (otevře galerii do nového okna)... a potom poriadne grgne na ockovom pleci (otevře galerii do nového okna)Skúmanie nových hračiek (otevře galerii do nového okna)
Kto stráži koho? (Len aby sa Viki neskotúľal z postele. :-) (otevře galerii do nového okna)Psíček Šmudla stráži lepšie ako ocko :-) (otevře galerii do nového okna)Nielen Matýsek, ale aj Viki zaspí kdekoľvek (otevře galerii do nového okna)Matýsek v kočiariku pripravený vyraziť (otevře galerii do nového okna)
Prvá velká jazda začala vo výťahu (otevře galerii do nového okna)O kočiarik sa zvádzali tvrdé boje :-) (otevře galerii do nového okna)Babička vyhrala (otevře galerii do nového okna)Ale najspokojnejší bol aj tak Matýsek (otevře galerii do nového okna)
Na prvú cestu autom sa musel zapnúť do sedačky. Vyrážame do Hollywoodu. (otevře galerii do nového okna)”Mám desať dní a už som videl Hollywood!” (otevře galerii do nového okna)Siesta pod hollywoodskymi vrchmi (otevře galerii do nového okna)”Už sa teším na jeho rozprávky!” (otevře galerii do nového okna)
V ”klokanke” bol Matýsek najspokojnejší (otevře galerii do nového okna)Kričí ako uličník (otevře galerii do nového okna)O týždeň zase spinkal v LA Science Center na výstave Body Worlds (otevře galerii do nového okna)A hneď na druhý deň náš malý cestovateľ opustil civilizáciu... (otevře galerii do nového okna)
... a vydal sa do pustatiny horskej rezervácie Estelle (otevře galerii do nového okna)Po náročnom výkende prespal celý pondelok... (otevře galerii do nového okna)... v spoločnosti svojho nerozlučného kamaráta Albiho (otevře galerii do nového okna) 

Obrázek týdne
 (otevře galerii do nového okna)
Dnešní svátek
ČR: Ferdinand
SR: Ferdinand
USA: Misty ...
Dnešní počasí
ČR: