Skočit přímo na obsah

© The Johanesville Times 
Erb Johanesville
USA (CA): Thursday, June 30, 2022, 7:31 AM   ČR/SR: Čtvrtek 30. června 2022, 16:31   (6858. den)
 
Nejnovější
[18.10.2006]

Po necelých 26 měsících se opět změnil početní stav Johanesville - naše Sára spatřila světlo tohoto světa odpoledne v pátek 13.10.2006 [...]

Google
Times
Web

 

Matýskův první čtvrtrok


Ruka jako trumpetka ;-) (otevře galerii do nového okna)Ne vždycky vládne spokojenost (otevře galerii do nového okna) (otevře galerii do nového okna)Oblíbený pelíšek v kojicím polštáři (otevře galerii do nového okna)
Ale ani v kočáru se nespí špatně (otevře galerii do nového okna)Na návštěvě u našich novozélandských kamarádů (otevře galerii do nového okna)Ručníkový model pro tento rok (otevře galerii do nového okna)Malý kosmonautík v limbu ;-) (otevře galerii do nového okna)
Jak padlá Socha svobody... (otevře galerii do nového okna) (otevře galerii do nového okna) (otevře galerii do nového okna)To je ale frajer - první ohoz od Lewise mu evidentně sluší (otevře galerii do nového okna)
Ztracen v rodičovských peřinách (otevře galerii do nového okna) (otevře galerii do nového okna) (otevře galerii do nového okna) (otevře galerii do nového okna)
 (otevře galerii do nového okna) (otevře galerii do nového okna) (otevře galerii do nového okna) (otevře galerii do nového okna)
 (otevře galerii do nového okna)Malý řečník (otevře galerii do nového okna)Ve vaničce se dá užít tolik srandy! (otevře galerii do nového okna) (otevře galerii do nového okna)
 (otevře galerii do nového okna)Držím tátu a nepustím! (otevře galerii do nového okna)První trenažér pro začínající kosmonauty ;-) ... (otevře galerii do nového okna)... Ohoz už by na to skoro měl (otevře galerii do nového okna)
 (otevře galerii do nového okna) (otevře galerii do nového okna)Už to zvládám i na břiše! (otevře galerii do nového okna) (otevře galerii do nového okna)
 (otevře galerii do nového okna) (otevře galerii do nového okna) (otevře galerii do nového okna) (otevře galerii do nového okna)
Další součást leteckého výcviku ;-) (otevře galerii do nového okna)Když se rozčílím, tak se neznám! (otevře galerii do nového okna)Zato když se napiju, tak tančím a zpívám jedna radost. (otevře galerii do nového okna) (otevře galerii do nového okna)
 (otevře galerii do nového okna) (otevře galerii do nového okna)Jednu mikinu jsem si půjčil od Báry a druhou od Matýska - a padnou mi obě :-) (otevře galerii do nového okna) (otevře galerii do nového okna)
Dva roštáci (otevře galerii do nového okna) (otevře galerii do nového okna) (otevře galerii do nového okna) (otevře galerii do nového okna)
Tichý společník spí dnes vzhůru nohama (otevře galerii do nového okna)Tvoříme první studiovou nahrávku (otevře galerii do nového okna) (otevře galerii do nového okna)Podívejte, jak mi to sekne! (otevře galerii do nového okna)
 (otevře galerii do nového okna)   

Obrázek týdne
 (otevře galerii do nového okna)
Dnešní svátek
ČR:
SR:
USA:
Dnešní počasí
ČR: jasná obloha  °C
( °F)
SR: jasná obloha  °C
( °F)
USA: jasná obloha  °C
( °F)
Mapa
Severovýchod Severovýchod Jih Středozápad Střed Střed Jihozápad Západ Havaj Aljaška Mapa USA
Převod jednotek
=
Tabulka US jednotek
Aktuální kursy
 1.00 Kč
1 $ = 1.00 Sk
 1.000 EUR
© 2003-05 Viki & Bára
  hlavní |  úvodník |  fórum |  mapa webu |  l.d. |  3Dtour.cz - Virtual Tours 3Dtour Info Blog  
[HTML 4.01 (vše)] [CSS]
NAVRCHOLU.cz