Skočit přímo na obsah

© The Johanesville Times 
Erb Johanesville
USA (CA): Thursday, May 19, 2022, 8:40 AM   ČR/SR: Čtvrtek 19. května 2022, 17:40   (6816. den)
 
Nejnovější
[18.10.2006]

Po necelých 26 měsících se opět změnil početní stav Johanesville - naše Sára spatřila světlo tohoto světa odpoledne v pátek 13.10.2006 [...]

Google
Times
Web

 

Anaheim a Disneyworld Downtown


Anaheim Convention Center - komplex, ve které jsem byl týden na konferenci (otevře galerii do nového okna)Krása moderní architektury (otevře galerii do nového okna)Pohled z nejvyššího patra Convention Centra na Disneyland (otevře galerii do nového okna)Bližší pohled odhalí jednu z monstrózních horských drah (otevře galerii do nového okna)
Palmovou alejí se vydáváme k asi nejznámějšímu zábavnímu parku na světě (otevře galerii do nového okna)Jeden ze vstupů do areálu Disneylandu (otevře galerii do nového okna)Pokud nechcete chodit daleko, můžete se ubytovat rovnou zde (otevře galerii do nového okna)Chcete zažít stav beztíže? Žádný problém... (otevře galerii do nového okna)
Vlaková dráha vás přepraví mezi jednotlivými atrakcemi (otevře galerii do nového okna)Na okraji Disneylandu (ještě před vstupem do placeného areálu) je Disneyland Downtown, jakési městečko se spoustou obchůdků (především s hračkami a dětským zbožím) a několika restauracemi (otevře galerii do nového okna)V jednom z nich jsem si málem koupil čepici - sluší mi, ne? ;-) (otevře galerii do nového okna)Báře zase padl do oka Púův batůžek (otevře galerii do nového okna)
Ráj pro děti - ještě že byl Matýsek tak malý, že po nás nechtěl, abychom mu všechno koupili (otevře galerii do nového okna)Království lega - dostanete tu snad každý typ dílu, který byl kdy vyroben... (otevře galerii do nového okna)... a pak si z nich můžete postavit něco podobného (otevře galerii do nového okna)Restaurace ve stylu džungle (otevře galerii do nového okna)
Detail průčelí (otevře galerii do nového okna)   

Obrázek týdne
 (otevře galerii do nového okna)
Dnešní svátek
ČR: Zbyšek
SR: Bernard
USA: Bernard ...
Dnešní počasí
ČR: jasná obloha  °C
( °F)
SR: jasná obloha  °C
( °F)
USA: jasná obloha  °C
( °F)
Mapa
Severovýchod Severovýchod Jih Středozápad Střed Střed Jihozápad Západ Havaj Aljaška Mapa USA
Převod jednotek
=
Tabulka US jednotek
Aktuální kursy
 1.00 Kč
1 $ = 1.00 Sk
 1.000 EUR
© 2003-05 Viki & Bára
  hlavní |  úvodník |  fórum |  mapa webu |  l.d. |  3Dtour.cz - Virtual Tours 3Dtour Info Blog  
[HTML 4.01 (vše)] [CSS]
NAVRCHOLU.cz