Skočit přímo na obsah

© The Johanesville Times 
Erb Johanesville
USA (CA): Thursday, June 30, 2022, 7:13 AM   ČR/SR: Čtvrtek 30. června 2022, 16:13   (6858. den)
 
Nejnovější
[18.10.2006]

Po necelých 26 měsících se opět změnil početní stav Johanesville - naše Sára spatřila světlo tohoto světa odpoledne v pátek 13.10.2006 [...]

Google
Times
Web

 

Oscar 2005


Do L.A. jsme vyrazili v předstihu, takže byl ještě čas zdolat nejvyšší vrchol ve městě - Mount Lee... (otevře galerii do nového okna)... místa, kde se tyčí slavný obří nápis Hollywood. (otevře galerii do nového okna)Pár set metrů pod ním v Sunset Ranch pronajímají koně. (otevře galerii do nového okna)Toho dne sedl na město smog. Tam dole někde pod tou vzducholodí se už shromažďují filmoví fanoušci. (otevře galerii do nového okna)
Vzducholoď zblízka - samozřejmě slouží především jako nosič reklamy. (otevře galerii do nového okna)Malebná Beachwood Drive vás dovede přímo na Mount Lee. (otevře galerii do nového okna)Věděli jste, že Hollywood se až do roku 1945 jmenoval Hollywoodland? (otevře galerii do nového okna)Dál už nás policie a ochranka s autem nepustila. (otevře galerii do nového okna)
V řadách losangeleských policistů je i ”jízdní oddíl”. Akorát koně vystřídala horská kola. (otevře galerii do nového okna)Na rohu ulic Highland a Hollywood Blvd. už stojí v jednom šiku ”lokajové” připravení odparkovat limuzíny hvězd. (otevře galerii do nového okna)Vše je připravené - policajti, ochranka, zlatá monstrózní socha Oscara i nezbytný červený koberec. (otevře galerii do nového okna)Jedna černá limuzína za druhou přijíždí od Sunset Boulevardu a filmové idoly vystupují. (otevře galerii do nového okna)
Poznáte někoho ze slavných osobností na fotce? (otevře galerii do nového okna)Na ulici se tlačí davy a každý chce vidět aspoň na moment své oblíbence. (otevře galerii do nového okna)Svou polívčičku si mezi tisícovkami lidí přihřívají i svérázní propagátoři náboženství a svobodných politických názorů. (otevře galerii do nového okna) 

Obrázek týdne
 (otevře galerii do nového okna)
Dnešní svátek
ČR:
SR:
USA:
Dnešní počasí
ČR: jasná obloha  °C
( °F)
SR: jasná obloha  °C
( °F)
USA: jasná obloha  °C
( °F)
Mapa
Severovýchod Severovýchod Jih Středozápad Střed Střed Jihozápad Západ Havaj Aljaška Mapa USA
Převod jednotek
=
Tabulka US jednotek
Aktuální kursy
 1.00 Kč
1 $ = 1.00 Sk
 1.000 EUR
© 2003-05 Viki & Bára
  hlavní |  úvodník |  fórum |  mapa webu |  l.d. |  3Dtour.cz - Virtual Tours 3Dtour Info Blog  
[HTML 4.01 (vše)] [CSS]
NAVRCHOLU.cz